Rozvody pitnej vody a kanalizácia

Dodávka vody do rodinného domu, či iného objektu a jej následná distribúcia po objekte je dôležitá pre bezproblémové užívanie. Dôkladne prevedená montáž s dobrým návrhom rozvodov vie do budúcnosti investorom odbúrať problémy s užívaním objektu.

Pri realizáciách rozvodov sa naša firma zameriava na používanie zdravotne nezávadných a len certifikovaných materiálov: polypropilén, pozinkované rúry alebo podľa požiadavky zákazníka. Vieme navrhnúť a zrealizovať systém, kde môžete ušetriť za používanie vody vhodným výberom a návrhom materiálov, napojením na WC, umývačku riadu, záhradné vývody, na Vašu studňu a pod.

Pre príjemný pôžitok s užívania si rodinného domu, prípadne užívania iného objektu je aj správne navrhnutá, ale najmä kvalitne zmontovaná kanalizácia. Je to kanalizácia, ktorá z pohladu laika nezapácha, dobre odteká, a o ktorú sa netreba pravideľne starať.

Zaoberáme sa realizáciami dodávky a montáže kanalizácie, či už interiérových, alebo exteriérových. Vieme Vám poradiť, odporučiť riešenie a uskutočniť dodávku a montáž v krátkom čase.


podlahové kúrenie - kanalizácia - rozvody vody - kanalizácie